Forum Młodych Opozycjonistów

Dbamy o dobro Polski!


#1 2008-12-01 17:12:30

slash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 17

No to głosujemy ;)

Tylko proszę także po oddaniu głosu krótko skomentować wybór.
Dziękuję


You know where you are? You're in the jungle baby, you're gonna die!!!

Offline

 

#2 2008-12-01 21:13:53

Mateusz

Użytkownik

Skąd: Gniezno
Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 11

Re: No to głosujemy ;)

Stawiasz nas w trudnej sytuacji slash. Wybór nie jest łatwy. Według mnie żadna partia licząca się na polskiej scenie politycznej nie zasługuje na mój głos. Każda już tyle razy się skompromitowała, bądz została skompromitowana, że wątpię abym w przyszłych wyborach oddał na którąś z nich głoś.
Niestety często bywa tak, że my, Polacy musimy wybierać "mniejsze zło" (osobiście nie lubię tego określenia). W tej sytuacji mój wybór byłby jednoznaczny, a mianowicie jak wiecie zależy mi na tym żeby odsunąć Platrofme Obywatelską od władzy. Znacie moje argumenty.

P.S. Slash - brakuje mi twojego głosu i uzasadnienia... jestem niezmiernie ciekaw na kogo postawisz

Offline

 

#3 2008-12-02 16:40:42

slash

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-21
Posty: 17

Re: No to głosujemy ;)

Pewnie spodziewasz się mojego głosu Mateusz

z drugiej strony masz całkowitą rację, że żadna obecna Polska partia nie zasługuje na rządzenie i nie ma do tego predyspozycji...


ja reprezentuje poglądy zbliżone do konserwatywnych, ale także do chadeckich.
dla mnie najodpowiedniejszą partią jest mimo wszystko PiS, choć i to w czasie swojej kadencji i dzisiejszej roli w opozycji nie zachwyciło i nadal nie zachwyca.

ale biorąc pod uwagę mizerną pracę Rządu i niepotrzebne ataki na opozycję (tu: PiS), jedyną alternatywą jest dla mnie partia pana Premiera Kaczyńskiego.

Kaczyński reprezentuje politykę silnej władzy wodza, który nie boi podejmować się trudnych decyzji, i który nawet z bardzo silnym państwem potrafi prowadzić politykę w dość ostrym tonie. Poza tym jest zwolennikiem zaostrzenia KK, bezwzględnego zwalczania korupcji, a także dbania o jak najlepszy byt chociażby pracowników sektora publicznego.

ale to tylko moje zdanie...


You know where you are? You're in the jungle baby, you're gonna die!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prosreborn.pun.pl www.sitegothic.pun.pl www.retro-vintage.pun.pl www.thejava.pun.pl www.dreamteampoland.pun.pl